Žijeme na zázrakoch

Nič nie je v dnešnom svete zadarmo, no aby boli naše aktivity dostupné každému dieťaťu, ponúkame ich bezplatne. 
(Kto však môže, prispieva dobrovoľným príspevkom.) 

Adoptuj si krabičku nádeje

V tomto roku 2024 prispievatelia prispievajú okolo 700,- eur mesačne na účet HopeStreet., čo je zhruba polovica  prevádzkových nákladov. Preto stále hľadáme nových darcov, Naše aktivity financujeme veľmi jednoduchým spôsobom - každý, kto vidí hodnotu v tom, čo robíme a chcel by byť toho súčasťou, môže jednorazovo prispieť alebo si adpotovať krabičku nádeje a mesačne prispievať 20 eur na účet HopeStreet SK16 0900 0000 0051 8944 1418 popis: Dar. 

Každý jeden dar je pre nás zázrakom.

Auto 

Niekoľko mesiacov po tom, ako sme v roku 2021 vstúpili do tejto služby, sa nám pokazilo naše 8 miestne auto a odvtedy jadzdíme na požičaných vozidlách. Skúšali sme písať projekty, žiadať o rôzne  fondy, pretože väčšie auto je HopeStreet nevyhnutné, avšak bez odozvy.

Stále však veríme, že Boh má pre nás zázrak aj v tejto oblasti. 


Vieme, že tento boj nie je iba fyzický, preto každé ráno sa pravidelne modlíme za deti, ktorým sa venujeme. Vďaka za každého jedného z vás, kto sa i v modlitbách pripája k nám!!!

Z CELÉHO SRDCA ĎAKUJEME 

za váš jednorazový alebo mesačný dar, oboje robí obrovskú zmenu v živote detí okolo nás. Spoločne môžeme priniesť živú nádej do beznádeje, ktorá sa tak rýchlo šíri.

HopeStreet číslo účtu: 

SK16 0900 0000 0051 8944 1418

Banka: 

Slovenská sporiteľňa

Prosím do popisu napíšte: 

Dar

Paypal account:

minomisa@hotmail.com

Ďakujeme nesmierne!!!

V okamihu vypuknutia ukrajinskej krízy Boh nečakane a zázračne zaobstaral financie prostredníctvom manželov Toma a Cathie Shilts, ktorí so svojou misíjnou organizáciu Compassion in Action, spolu s našimi drahými priateľmi  i so zborom Center City Church Marshfield vstúpili do tejto naliehavej potreby. Sme za to nesmierne vďační, bolo to pre nás obrosvké svedectvo Božích neobmedzených možností, ktoré si chceme denne pripomínať.