STOLÁRSKY KRÚŽOK

31.08.2023

Namiesto počítačovej konzoly skrutkovač, pílka, dláto, meter, svorky, lepidlo, brúsny papier, moridlo, vosk, štetec ... a ešte kopa ďalšieho náradia, je k dispozícii chlapcom, ktorí sa chcú naučiť základné stolárske a technické zručnosti. 

Každý utorok a štvrtok o 17:00 

v dielni na Slnečných jazerách juh 416/B v Senci 

Deti pracujú na menších i väčších projektoch, jednotlivo aj ako tím. Zisťujú, čo všetko dokážu vytvoriť ich vlastné ruky a aké nekonečné možnosti v tvorivosti im drevo ponúka.       Zodpovedný Milan Krajčovič. 

Krúžok je pre deti od 9 rokov.

Kontakt: 0910 201 020 alebo klini na formulár

Krúžky sú zdarma, aby boli prístupné pre všetky deti. Naše aktivity financujeme najmä prostredníctvom dobrovoľného príspevku 20eur/mes na pokrytie mesačních nákladov. Pozri:

HopeStreet Stolári u vás doma

Žijete ďaleko od nás a nie je možné, aby ste sa k nám pridali na stolársky krúžok? Pripravili sme pre vás túto špeciálnu sadu, vďaka ktorej si (pod dozorom rodiča) môžete vyrobiť krásny projekt aj u seba doma. Nepotrebujete k nej viac, než pozrieť si naše video s presným pracovným postupom, plus kladivko, šrobováčik a starú handričku.

Sada obsahuje: drevené časti projektu, klince, šróby, nádobku s lepidlom, nádobku s farbou, brúsny kváder, štetec, ozdobný nápis.

Cena sady je 19,- eur. Sadu si môžete objednať prostredníctvom vyplnenia tohto formuláru, alebo zaslaním emailu na misaminokrajcovic@yahoo.com

O dodacej lehote vás budeme informovať spätným emailom.